KONST / Litografier / Färglitografi 10234202
nr 1023 4202
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografi, Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sjösala, signerad, motivet: 33x50
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 mars 2016
kl 20:21:14
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube